Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Z Bojnice za zlatem a stříbrem

ZÁMEK BOJNICE • KREMNICA • LÁZNĚ SKLENÉ TEPLICE • ZUBŘÍ OBORA • ZÁMEK TOPOLČIANKY • BÁNSKÁ ŠTIAVNICA (UNESCO) • VODNÍ DÍLO GABČÍKOVO • TERMÁLY VEĽKÝ MEDER

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1300
2x večeře Na osobu / Na zájezd 790
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
1. a 2. osoba na pokoji 3. osoba na přistýlce
termín snídaně snídaně
20.07.2018- 22.07.2018 3 890,- 3 600,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna (další nástupní místa Ždár nad Sázavou 250 Kc, Jihlava 250 Kč, Velké Meziříčí 250 Kč, Velká Bíteš 150 Kč, Uherské Hradište 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kromeríž 350 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč) na Slovensko, kde nás čeká prohlídka pohádkového zámku v Bojnicích, který, tak jak si to přál hrabě Pálffy, v mnohém připomíná romantické zámky na Loiře. Odpoledne se vydáme za tajemstvím „zlaté“ Kremnice s dominantním stredověkým městským hradem a jedinečnou expozicí mincovnictví. Poté se příjemně vykoupeme v lázních Sklené Teplice, kde dnes vyvěrá termální voda ze čtrnácti přírodních mineralizovaných pramenů z hloubky až 1.600 metrů, a nenecháme si ujít ani zdejší raritu – jeskynní parní lázeň „Parenica“. Dojezd na ubytování, nocleh.

2. den

Ráno si trošku přivstaneme a po snídani pojedeme za neopakovatelnou podívanou do Zubří obory, kde budeme svědky krmení těchto mohutných a vzácných zvířat. V nedalekém letním sídle Habsburků v Topolčiankách, obklopeném rozsáhlým anglickým parkem s jezírky, fontánami a sochami, se v bohatých interiérech ponoříme do historie a možná nám toto místo učaruje stejně jako Masarykovi a dalším prezidentům, kteří se sem rádi vraceli. Zbytek dne strávíme ve skutečném klenotu Slovenska a jednom z nejstarších měst střední Evropy – v Bánské Štiavnici, ve městě, jehož sláva vyrostla z legendární stříbronosné žíly, kterou před stoletími objevil chudobný pasáček. Město se honosí krásným historickým jádrem i cennými technickými památkami, díky nimž je zapsáno na seznamu UNESCO. Nejdříve navštívíme důlní muzeum u jezera Klinger s povrchovou a podzemní částí se zpřístupněnými šachtami ze 17. století i fárací trasou pro návštěvníky. Dále se budeme věnovat historickým zákoutím města v uličkách mezi Starým a Novým zámkem. Zájemci mohou podniknout procházku na Kalvárii nad městem. Večer se vrátíme na ubytování.

3. den:

Po snídani odjedeme do rovinaté oblasti ohraničené koryty Malého Dunaje a Dunaje na Žitný ostrov. Z vodní hladiny se blíže seznámíme s monumentálním Vodním dílem Gabčíkovo. Proplujeme i jeho plavebními komorami. A nakonec zavítáme do Velkého Mederu, kde se oddáme vodním radovánkám nebo odpočinku. Zdejší termální prameny příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Najdete zde několik bazénů: kombinovaný krytý bazén s propojením na vnější bazén s teplotou vody 36–38 °C, rekreační 30 °C, bazén s tobogánem, sportovní plavecký bazén, dětský bazén a krytý areál s bazénem o velikosti 300 m2 s doplňkovým vybavením jako je sauna, dětský bazén, vířivý bazén a masáže. K dalším atrakcím patří i dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti a maxišachy. Celý areál je obklopen lesoparkem s možností procházek po udržovaných a značených lesních cestičkách. V podvečer se přes Bratislavu vydáme na cestu zpět do ČR.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu klimatizovaným autobusem
• 2× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 2× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1.300 Kč
• 2× večeře 790 Kč
SLEVY
• 3. osoba na přistýlce 290 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video